News tygodnia

300 numer PRAWA DROGOWEGO @ NEWS

31 maja 2009

f385a76211318ad4af41185d450ff0477baef131 

 

Drodzy Czytelnicy, oddajemy 300. numer serwisu informacyjnego PRAWO DROGOWE @ NEWS. Dzisiaj, to już zarejestrowany tytuł prasowy, tygodnik wydawany w formie elektronicznej.

Jesteśmy z Wami od 2003 roku, a więc już szósty rok przesyłamy kolejne numery NEWSA. Śledzimy zmiany w prawie, przywołujemy komentarze, informujemy o toku procesu legislacyjnego nad kolejnymi nowelami kodeksu drogowego i innych aktów prawnych, omawiamy istotę zmian w prawie, dyskutujemy nad nimi. Dużym działem jest przegląd prasy i Internetu. Staramy się ułatwić Wam tzw. prasówkę, próbujemy dokonywać analiz prasowych. Poszczególne newsy zawsze opatrzone są jednym lub wieloma aktywnymi linkami, prowadzącymi czytelnika do źródła informacji. Kolejno dodajemy nowe działy, a tu: PYTANIA I ODPOWIEDZI i całkiem niedawno OGLOSZENIA/OFERTY/PARTNERZY. Na stronie internetowej: www.prawodrogowe.pl udostępniamy archiwum newsów. Uruchomiliśmy wyszukiwarki wg działów, kategorii, szukanych fraz oraz indeksu tematycznego. Linki do naszych archiwów znajdziecie Państwo we wszystkich wyszukiwarkach internetowych. Cieszy nas to.

Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim naszym autorom i korespondentom. Prosimy o dalszą współpracę, zapraszamy zainteresowanych. Przysyłajcie nam informacje, korespondencje, fotografie, ogłaszajcie się, reklamujcie się, zaprezentujcie się na naszych łamach.

Z zadowoleniem odnotowujemy wszelkie Państwa opinie, prosimy o nie. Te pozwolą nam na zmiany, może lepsze, może czytelniejsze. Co dobre? Co zmienić? Czego jest zbyt wiele? Czego brakuje? Czekamy na Wasze listy, piszcie do nas: news@prawodrogowe.pl

W uzgodnieniu z wydawcą, pozwalamy sobie poinformować Państwa, iż dziesięć najciekawszych opinii nagrodzimy bezpłatnymi 12. miesięcznymi licencjami elektronicznego zbioru aktów prawnych - ePD. Nieśmiało liczymy na ożwyioną dyskusję w sprawie nowej formuły tygodnika. Dlatego też przesłane nam opinie, wypowiedzi, oceny itd. itp. będziemy je publikowali na naszych łamach.

Z okazji wydania 300. numeru NEWSA, Państwu i sobie życzymy w kolejnych wydaniach tygodnika samych dobrych wieści.

W imieniu redakcji PRAWA DROGOWEGO @ NEWS J. Michasiewicz

Słowa kluczowe PRAWO DROGOWE@NEWS tygodnik