Ogłoszenia

Bezpłatne kursy dla 1200 osób - doskonalenie techniki jazdy

9 stycznia 2011

a5c92032eca8a50c0d4f8ead4530cd2e07557ec7

(Fot.: PD@N 370-40)

Pracujesz w województwie mazowieckim i chcesz wziąć udział w bezpłatnym kursie doskonalenia techniki jazdy?

Zgłoś się do Szkoły Jazdy Renault!

Szkoła Jazdy Renault przeprowadzi szkolenie dla 1200 osób w latach 2011 i 2012 w ramach realizacji Projektu Europejskie Standardy Bezpiecznej Jazdy, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Celem naszych szkoleń jest kompleksowe doskonalenie techniki jazdy poprzez uświadomienie zagrożeń i popełnianych błędów oraz kształtowanie prawidłowych nawyków i odpowiedzialnych zachowań na drodze – mówi Zbigniew Weseli, dyrektor Szkoły Jazdy Renault.

W czasie jednodniowych zajęć trwających od godz. 9.00 do 16.00 uczestnicy wezmą udział w praktycznych ćwiczeniach na autodromie (takich jak np. opanowanie samochodu w poślizgu czy nauka szybkiej pracy rąk na kierownicy), wykładzie na temat zjawiska agresji drogowej oraz przejdą testy sprawdzające poprawę umiejętności.

Cykl bezpłatnych szkoleń skierowany jest do osób, które są zatrudnione na terenie województwa mazowieckiego, są pełnoletnie i posiadają ważne prawo jazdy kat. B. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie i wysłanie pocztą elektroniczną formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie internetowej www.szkolajazdyrenault.pl oraz dostarczenie do siedziby szkoły dokumentów takich jak zaświadczenie o zatrudnieniu czy kserokopia prawa jazdy (pełna lista niezbędnych dokumentów dostępna jest na www.szkolajazdyrenault.pl). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Renault, jako producent jednych z najbezpieczniejszych samochodów świata, od lat zaangażowane jest w działania edukacyjne zwiększające bezpieczeństwo ruchu drogowego. Jedną z takich inicjatyw jest Szkoła Jazdy Renault – pierwsza na świecie szkoła doskonalenia techniki jazdy Renault.

Szkoła Jazdy Renault to pierwsza szkoła doskonalenia techniki jazdy Renault na świecie. Szkoła działa na terenie lotniska Warszawa-Bemowo. W ofercie szkoły znajdują się kursy dla klientów indywidualnych i flotowych, program dla kierowców samochodów dostawczych, defensive driving, czyli ćwiczenie techniki jazdy po mieście, kompletne audyty flot samochodowych, kurs eko-jazdy, wykłady z psychologii i bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Szkoła dysponuje 50 000 m2 powierzchni do ćwiczeń, w tym płytą poślizgową o długości 120 m oraz kręgiem poślizgowym o średnicy 60 m, a także płytami betonowymi do jazdy na trolejach i torem do jazdy terenowej.

Szkoła Jazdy Renault jest członkiem Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego i Polskiego Stowarzyszenia Motorowego.