Ogłoszenia

II Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGISTEX

6 kwietnia 2008

W dniach 15-17 kwietnia 2008 r. (Expo Silesia)

odbędą się II Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu
LOGISTEX
Właściciele firm logistycznych i transportowo-spedycyjnych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i przedstawiciele świata nauki będą mogli już po raz drugi zaprezentować swoje dokonania i wymienić doświadczenia na Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGISTEX.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentują m.in. firmy wyposażające magazyny, producenci sprzętu i urządzeń transportowych, firmy transportowe, spedycyjne, dystrybucyjne, centra logistyczne i dystrybucyjne, firmy z branży IT - zajmujące się informatyzacją i automatyzacją procesów, biura doradcze i wydawnictwa specjalistyczne. Podczas wystawy można będzie obejrzeć m.in. nowoczesne wyposażenie magazynowe do składowania, urządzenia magazynowe, systemy utrzymania czystości, systemy automatycznej identyfikacji danych. Targom - podobnie jak w 2007 roku - będzie towarzyszył blok prezentacji, seminariów i konferencji.

Pierwsza edycja targów LOGISTEX, zorganizowana w 2007 roku zgromadziła 50 wystawców i kilkuset widzów nie tylko z Polski, ale także z Belgii, Turcji, Austrii, Danii, Niemiec i Czech. Wystawa, zorganizowana pod hasłem: "LOGISTEX. Integracja łańcucha logistycznego" odbyła się w dniach 24 - 26 kwietnia w łódzkiej hali Expo.

W 2008 roku targi odbędą się w Expo Silesia - nowoczesnym centrum targowo-wystawienniczym Kolporter Expo, zlokalizowanym w Sosnowcu.

Słowa kluczowe logistyka transport drogowy