Ogłoszenia

Kursy nauki jazdy dla 13-latków

4 lipca 2010

fb404acbbb067009b034d19ce6edde1efa69ecf7

(Fot.: PD@N 349-20)

 

Przebieg szkolenia: karta motorowerowa

(Wiek minimalny ukończone 13 lat)

Kursy prowadzone są sezonowo od kwietnia do października włącznie. Nauka jest prowadzona na naszych skuterach, pod nadzorem instruktorów, gdzie dzieci w sposób bezpieczny mogą nauczyć się jeździć na motorowerze.

Miasteczko Ruchu Drogowego jest wyposażone w znaki, ulice, ronda, podjazdy po górkę, oraz sprawnościowy motodrom. To wszystko imituje prawdziwy ruch miejski, oraz wyrabia nawyki oraz odruchy bezpiecznego poruszania się pod drodze, oraz jest znakomitym przygotowaniem do egzaminu na kartę motorowerową. Szkolenie można rozpocząć w każdej chwili, ponieważ są to zajęcia indywidualne.

Nie ma potrzeby kontaktowania się z nami wcześniej wystarczy pobrać arkusz zaliczeń ucznia wypełnić go i rodzic sam może zgłosić się do biura. Po dokonaniu wpłaty (300 zł) niezwłocznie umawiamy na jazdy. Czas trwania kursu limituje wyjeżdżenie 5 godzin jazd, można wybrać system (2 razy po 2 godziny i raz jedna).

Część teoretyczną dziecko powinno odbyć w ramach przedmiotu wychowanie komunikacyjne w szkole, do której uczęszcza. Wiedzę tą należy rozszerzyć o materiał zawarty w książce, którą otrzyma od nas za darmo oraz o interaktywne testy umieszczone na stronie sarbo.

Egzamin bazuje na w/w testach. Po zadaniu egzaminu dziecko otrzymuje dokumenty, na podstawie których, dyrektor macierzystej szkoły wystawia kartę motorowerową.

Uwaga! wakacje nie są przeszkodą w zdobyciu karty, gdyż dyrektorzy lub zastępcy pełnią dyżury w szkole a opinia wychowawcy klasy może być uzupełniona później.

Egzaminy odbywają się co 3 tygodnie o czym uczestnicy szkolenia są powiadamiani indywidualnie. Uwaga! Instruktorzy przebywają na terenie miasteczka od godz. 14:00 jednakże nie są władni do przyjmowania zgłoszeń, wpłat itp. Wszystkich formalności należy dopełnić w biurze na Bemowie.

 

>> Testy na kartę motorowerową (kopiowanie i rozpowszechnianie zabronione)

"SARBO" jest instytucją wspomagającą szkoły w/w przedsięwzięciu. Szkolenie praktyczne prowadzone jest na naszych skuterach, pod okiem instruktorów, gdzie dzieci i młodzież, poprzez różnorodne ćwiczenia, wyrabia sobie nawyki bezpiecznego poruszania się na drogach.

Koszt 5 godzinnego szkolenia na skuterach wynosi 300 zł. Egzamin jest bezpłatny.

 

Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 124, Biuro pawilon 85, czynne: pon.-pt. 11.00-18.00,

tel.: 22 425-20-70; 22 638-33-77oraz szkola@sarbo.pl

Ośrodek Szkolenia Kierowców SARBO