
(Fot.: PD@N 341-24)
To bardzo proste.
Zapisz się na szkolenie w trzech krokach
Krok 1.
> Zapoznaj się z HARMONOGRAMEM szkoleń i zobacz, jakie miejsce i dzień szkolenia będą dla Ciebie najwygodniejsze.
> W celu zapisania się na szkolenie utwórz konto użytkownika i zaloguj się (w lewym dolnym rogu).
> W lewym MENU strony kliknij na zakładkę REKRUTACJA.
> Wypełnij formularz rejestracyjny a następnie kliknij przycisk WYŚLIJFORMULARZznajdujący się pod formularzem (dokonałeś/dokonałaś zapisu na szkolenie).
> Wydrukuj, wypełnij i podpisz załączniki do formularza rejestracyjnego (dokumenty do pobrania).
Krok 2.
>Dokonaj płatności na konto
Instytut Transportu Samochodowego
ul Jagiellońska 80, 03-301 Warszawa
nr konta bankowego 18124060741111001027196358
kwota: 128,00 pln
W tytule należy wpisać kod kursu (zgodnie z załącznikiem "Kody kursów").
Krok 3.
>Prześlij wypełnione dokumenty na adres:
ATC s.c.
ul. Lipowa 1l
63-800 Gostyń
z dopiskiem "L-instruktor"
Uwaga!Zapisanie się na szkolenie uczestnika lub przedsiębiorcy przebiega według tego samego schematu. Pracownik powinien mieć zgodę pracodawcy na udział w szkoleniu. Wyrazem tej zgody jest podpisanie przez pracodawcę umowy szkoleniowej.
Zapraszamy na stronę: http://word.osk.net.pl/