Ogłoszenia

WZROST KOMPETENCJI KADRY OSK: Jak zapisać się na szkolenie

13 czerwca 2010

77f34d43b727c7013fafc7389ba0037c08cf02e9

(Fot.: PD@N 341-24)

To bardzo proste.

Zapisz się na szkolenie w trzech krokach

 

Krok 1.

> Zapoznaj się z HARMONOGRAMEM szkoleń i zobacz, jakie miejsce i dzień szkolenia będą dla Ciebie najwygodniejsze.

> W celu zapisania się na szkolenie utwórz konto użytkownika i zaloguj się (w lewym dolnym rogu).

> W lewym MENU strony kliknij na zakładkę REKRUTACJA.

> Wypełnij formularz rejestracyjny a następnie kliknij przycisk WYŚLIJFORMULARZznajdujący się pod formularzem (dokonałeś/dokonałaś zapisu na szkolenie).

> Wydrukuj, wypełnij i podpisz załączniki do formularza rejestracyjnego (dokumenty do pobrania).

 

Krok 2.

>Dokonaj płatności na konto

Instytut Transportu Samochodowego

ul Jagiellońska 80, 03-301 Warszawa

nr konta bankowego 18124060741111001027196358

kwota: 128,00 pln

W tytule należy wpisać kod kursu (zgodnie z załącznikiem "Kody kursów").

 

Krok 3.

>Prześlij wypełnione dokumenty na adres:

ATC s.c.

ul. Lipowa 1l

63-800 Gostyń

z dopiskiem "L-instruktor"

 

Uwaga!Zapisanie się na szkolenie uczestnika lub przedsiębiorcy przebiega według tego samego schematu. Pracownik powinien mieć zgodę pracodawcy na udział w szkoleniu. Wyrazem tej zgody jest podpisanie przez pracodawcę umowy szkoleniowej.

Zapraszamy na stronę: http://word.osk.net.pl/