(281-14-15)
Z A P R O S Z E N I E
na kolejną 15. edycję konferencji metodycznej
pt.: “SPOLECZNA MISJA NAUCZYCIELI JAZDY”
Termin konferencji: 5.02.2009 r.
Miejsce konferencji: WORD w Gorzowie Wlkp.
Uczestnicy: konferencja skierowana do instruktorów nauki jazdy i przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców.
Organizatorzy: konferencja jest wspólnym przedsięwzięciem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców, Sekretariatu Krajowej Rady BRD, Grupy IMAGE oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim.
Celem konferencji była poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez doskonalenie kompetencji zawodowych nauczycieli jazdy.
Planowana tematyka: odpowiedzialność prawna nauczycieli jazdy; sylwetka psychologiczna nauczyciela jazdy; umiejętności dobrego kierowcy; potrzeby zawodowe instruktorów jazdy; kształtowanie właściwych postaw kierowców wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego; nadzór nad procesem szkolenia kierowców; statystyka zdawalności oraz omówienie przyczyn niepowodzeń egzaminacyjnych.
Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty oraz materiały informacyjno-szkoleniowe.
Dokładne informacje dotyczące szkoleń WORD w Gorzowie Wlkp.
pod numerem telefonu (095) 732 29 90