(304-6)
W Sali Herbowej Urzędu Miasta w Bełchatowie odbyło się seminarium na temat ruchu drogowego. Gościem seminarium był Andrzej Bogdanowicz dyrektor Departamentu Transportu Drogowego w Ministerstwie Infrastruktury. Podczas seminarium zostały omówione następujące tematy:
- Poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatowych: Marek Wierzchowski, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
- Polski system szkolenia i egzaminowania na tle stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego w Europie: Tomasz Matuszewski, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie
- Zasady bezpieczeństwa i wyposażenia pojazdu wpływające na jego bezpieczeństwo: Robert Mularczyk, Toyota Motor Poland
Podczas seminarium nasi członkowie zostali odznaczeni.
Krystyna Ozgav-ce wojewoda łódzki odznaczyła następujące osoby:
Medal Złoty za Długoletnią Służbę:
1. Bobrowski Stefan
2. Kaczmarek Andrzej
3. Smereka Władysław
4. Romejko Marian
5. Guszkowski Andrzej
Medal Srebrny za Długoletnią Służbę:
1. Kardaś Danuta.
Dyrektor Andrzej Bogdanowicz odznaczył następujące osoby.
Odznakę Honorową “Zasłużony dla Transportu Rzeczpospolitej Polskiej” otrzymali:
1. Baranek Janusz
2. Karasiński Edward
3. Szczygieł Andrzej
4.Witek Henryk
5.Stępień Franciszek
6. Długoszewski Grzegorz
7.Szumiał Jan
8.Karpiński Zygfryt
9. Leszczyński Henryk
10.Miliszewski Jerzy
Honorową Odznakę PFSSK otrzymali:
1. Kulawiak Bogusław - złota odznaka
2. Pokrywa Kazimierz - złota odznaka
3. Guszkowski Andrzej - złota odznaka
4. Stępień Franciszek - złota odznaka
5. Stolarczyk Jerzy - złota odznaka
6. Kowalski Józef - złota odznaka
7. Hyży Zbigniew - srebrna odznaka
8. Jan Zawisza - srebrna odznaka
9. Lewiński Błażej - srebrna odznaka
10. Stasiak Marek – złota odznaka
11. Lorenc Krzysztof – złota odznaka
W tym dniu Zarząd PFSSK podjął uchwałę o przyjęciu w poczet członków Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców w Lublinie. Prezesem stowarzyszenia jest Zygmunt Gąszczyk.
Pełna relacja z konkursu INSTRUKTOR ROKU 2009 –
http://www.grupaimage.pl/?s=prd&i=numer&id=308