Przegląd prasy

10 lat: BRD - seminarium i odznaczenia

19 czerwca 2009

6da33c64bd8a93f3f1595142c13919c7116c7159

(304-6)

W Sali Herbowej Urzędu Miasta w Bełchatowie odbyło się seminarium na temat ruchu drogowego. Gościem seminarium był Andrzej Bogdanowicz dyrektor Departamentu Transportu Drogowego w Ministerstwie Infrastruktury. Podczas seminarium zostały omówione następujące tematy:

- Poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatowych: Marek Wierzchowski, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

- Polski system szkolenia i egzaminowania na tle stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego w Europie: Tomasz Matuszewski, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie

- Zasady bezpieczeństwa i wyposażenia pojazdu wpływające na jego bezpieczeństwo: Robert Mularczyk, Toyota Motor Poland

Podczas seminarium nasi członkowie zostali odznaczeni.

Krystyna Ozgav-ce wojewoda łódzki odznaczyła następujące osoby:

Medal Złoty za Długoletnią Służbę:

1. Bobrowski Stefan

2. Kaczmarek Andrzej

3. Smereka Władysław

4. Romejko Marian

5. Guszkowski Andrzej

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę:

1. Kardaś Danuta.

Dyrektor Andrzej Bogdanowicz odznaczył następujące osoby.

Odznakę Honorową “Zasłużony dla Transportu Rzeczpospolitej Polskiej” otrzymali:

1. Baranek Janusz

2. Karasiński Edward

3. Szczygieł Andrzej

4.Witek Henryk

5.Stępień Franciszek

6. Długoszewski Grzegorz

7.Szumiał Jan

8.Karpiński Zygfryt

9. Leszczyński Henryk

10.Miliszewski Jerzy

Honorową Odznakę PFSSK otrzymali:

1. Kulawiak Bogusław - złota odznaka

2. Pokrywa Kazimierz - złota odznaka

3. Guszkowski Andrzej - złota odznaka

4. Stępień Franciszek - złota odznaka

5. Stolarczyk Jerzy - złota odznaka

6. Kowalski Józef - złota odznaka

7. Hyży Zbigniew - srebrna  odznaka

8. Jan Zawisza - srebrna  odznaka

9. Lewiński Błażej - srebrna odznaka

10. Stasiak Marek – złota odznaka

11. Lorenc Krzysztof – złota odznaka

W tym dniu Zarząd PFSSK podjął uchwałę o przyjęciu w poczet członków Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców w Lublinie. Prezesem stowarzyszenia jest Zygmunt Gąszczyk.

Pełna relacja z konkursu INSTRUKTOR ROKU 2009 –

http://www.grupaimage.pl/?s=prd&i=numer&id=308