Minister transportu Jerzy Polaczek zarekomenduje rządowi zakończenie negocjacji z firmą Gdańsk Transport Company (GTC) w sprawie budowy autostrady A1 na odcinku Nowe Marzy-Toruń - poinformowali na konferencji prasowej przedstawiciele resortu. Odcinek mialby być budowany w systemie tradycyjnym, a nie jak obecnie – koncesyjnym.