Przegląd prasy

Autostrada Północ-Południe gotowa do 2010 roku

15 maja 2006

Autostrada A-1 Północ-Południe na całej swej długości będzie gotowa do 2010 roku - zapewnił w Częstochowie minister transportu Jerzy Polaczek. Podczas konferencji na temat rozwoju infrastruktury drogowej i kolejowej w południowej Polsce minister zaznaczył, że budowa A-1 to inwestycja z listy zadań priorytetowych rządu. Dlatego mieszkańcy Śląska mogą liczyć na przyspieszenie robót na odcinkach autostrady na terenie województwa śląskiego.