
(523-73)
Na sesji Sejmiku Województwa Lubelskiego radni zgodzili się, aby w Biłgoraju powstał ośrodek egzaminowania kierowców - poinformowało Radio Lublin. I tak los punktu egzaminacyjnego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu został przesądzono. Czy egzaminy - jak to się słyszy - będą przeprowadzane jeszcze w tym roku - tego nie wiemy, czy jak dotychczas kandydaci na kierowcy z miasta i jego okolic będą musieli zdawać w Zamościu, Tarnobrzegu czy Lublinie. Starania o otwarcie filii WODR w Biłgoraju trwały od 2008 r.