Przegląd prasy

Bez kolejek w wydziale komunikacji?

24 lipca 2007

Będą zmiany w jednym z najczęściej obleganych urzędów w Lublinie. Zapowiada je prezydent Fijałkowski, który zlustrował jego pracę. Nasza wizyta związana była ze zmianami, jakie przeprowadzamy w niektórych wydziałach. Zależy nam także, aby usprawnić i ten. - mówi Fijałkowski. Urząd miasta planuje przede wszystkim zakupić tzw. komputerowy system kolejkowy. - Dzięki temu nie będzie trzeba przychodzić rano, by zapisać się w kolejkę, bo chętni będą obsługiwani od razu - zapewnia. Urząd miasta zapowiada także, iż postara się, aby zarejestrować samochód można było w jednym miejscu. Teraz sprawę trzeba załatwiać w dwóch pokojach znajdujących się na różnych piętrach. Prezydent Fijałkowski zapewnia, że starają się udogodnienia wprowadzić jak najszybciej. - Myślę, że we wrześniu będzie już widać zmiany - twierdzi.