Przegląd prasy

BYDGOSZCZ: Wdrożenie polityki eco-drivingu w 300 szkołach jazdy (17.1.2015)

17 stycznia 2015

53fb86027e8146ec9a14b670083e6892ea2ad021

c2448a670a4a199c184d66be8bb2143bd204958a

0e9295e0743331e6ffc02b52ad07a32e83417299

1397a26a2525fd28324b0189add845068fd5e05c

db0b718d5f6b19f114fa0af1f4b6dfa4f8efb8c4

(511-17-23 fot. grupa image)

W Bydgoszczy w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Stefana Wyszyńskiego 54 1 odbyły się szkolenia realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu pod wspólną nazwą: “Wdrożenie polityki eco-drivingu w 300 szkołach jazdy”. Wśród wykładowców prawnik Maciej Wroński oraz egzaminator Grzegorz Matuszewski. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego KAPITAŁ LUDZKI. Dla uczestników szkolenie bezpłatne.