Przegląd prasy

Gdzie powinny być zlokalizowane stojaki na rowery

18 grudnia 2007

e9ad4e0f74f50b3838e33c44b26a073ad1047e9d 

Nowe stojaki na pl. Szczepańskim w Krakowie (225-1)

Gdzie powinny być zlokalizowane stojaki na rowery? Uliczki na Kazimierzu, ścisłe centrum i Nowa Huta - miasto skorzystało z podpowiedzi czytelników "Gazety". "Przesłane lokalizacje zostały poddane szczegółowej analizie. Część z nich zostanie wykorzystana podczas wykonywania prac montażowych, niektóre zostały odrzucone ze względu na warunki ruchu" - pisze w liście do "Gazety" Krzysztof Kowal, dyrektor Krakowskiego Zarządu Komunalnego. Przy okazji tekstu na temat planów miasta dotyczących montażu nowych stojaków rowerowych zapytaliśmy Czytelników o ich własne propozycje. Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. Z listów i maili do redakcji wybraliśmy zestawienie 30 najczęściej powtarzających się miejsc i przekazaliśmy je KZK. Były to m.in. ulice dochodzące do Rynku, w tym Bracka, Sienna czy Grodzka, Błonia, ul. Jana i Tomasza (okolice kina Ars), Kazimierz (m.in. ul. Szeroka i Józefa), okolice targowisk (m.in. Kleparz i Hala Targowa), uczelni, instytucji i miejskich placów (plac Szczepański i Rynek Podgórski). - Przyjęte zostały wszystkie propozycje oprócz Rynku Głównego - precyzuje Joanna Niedziałkowska, zastępczyni dyrektora ds. inwestycji. Stojaki w kształcie spirali i odwróconej litery U pojawią się na chodnikach i placach do końca roku. - Budżet wystarczył na zakup 100 stojaków. 80 trafi w rejon Śródmieścia i Kazimierza, pozostałe w bardziej oddalone części Krakowa, m.in. do Nowej Huty - wyjaśnia Niedziałkowska. Miasto skorzystało również ze wskazówek przedstawicieli Federacji Zielonych, którzy w ramach naszej akcji opracowali dla miasta szereg wskazówek na temat konstrukcji urządzeń. - Zgodnie z sugestiami rowerzystów stojaki w kształcie spirali wypełniliśmy w środku betonem, po to by nie można ich było pociąć i zabrać na złom. Dzięki temu są bardziej odporne na zakusy wandali - mówi Niedziałkowska. Stojaki w kształcie litery U będą wykorzystywane - wzorem rozwiązań stosowanych na Zachodzie - nie tylko jako punkt zaczepu dla jednośladów, ale również jako bariera odgradzająca ulice od chodników. - Równoległe ustawienie spowoduje, że kierowcy nie będą mogli parkować samochodów w niedozwolonych miejscach. Takie ułożenie stojaków zastosujemy m.in. na ul. Urzędniczej - dodaje wicedyrektor KZK. Szczegółowa mapa nowych stojaków rowerowych powstanie już po ich zamontowaniu. Do tej pory KZK uzgodnił z Zarządem Dróg i Transportu 40 lokalizacji.