
(Fot.: PD@N 428-75sosk)
Odbyła się XI Pielgrzymka została zorganizowana pod hasłem: “Kierowcy i podróżni ludźmi zawierzenia - na wzór bł. Jana Pawła II”.W Pielgrzymce wzięli udział między innymi: przedstawiciele organizacji związanych z działalnością fundacji MIVA-Polska; misjonarze z Polski; przedstawiciele Policji; przedstawiciele środowisk sportowych; przedstawiciele Akademii Jazdy Warszawa; członkowie Stowarzyszeń należących do PFSSK. Pielgrzymów w imieniu Braci Ojców Paulinów przywitał Ojciec Nikodem Kilnar. Msza Święta odbyła się w kaplicy Obrazu Jasnogórskiego w intencji wszystkich kierowców i podróżujących po naszych drogach. Zokazji pielgrzymki zmotoryzowanych miało miejsce także poświęcenie pojazdów na parkingach wokół Jasnej Góry oraz Droga Krzyżowa na wałach jasnogórskich w intencji wszystkich ofiar wypadków drogowych.