Na skrzyżowaniach, na których dochodzi do największej liczby zdarzeń, pojawią się funkcjonariusze z drogówki. Będą upominać i karać kierowców - zapewnia podinspektor Wojciech Pasieczny z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej.
Miejsca koncentracji kolizji i wypadków w Warszawie:
skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. Anielewicza,skrzyżowanie al. Jerozolimskich z ul. Łopuszańską,skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej z ul. Świętokrzyską,skrzyżowanie al. Jerozolimskich z ul. Ryżową,skrzyżowanie ul. św. Bonifacego z ul. Powsińską.
- mapa opracowana przez GDDKIA ?