Odbyło się VIII Walne Zebranie Delegatów Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców (PFSSK), na którym wybrano nowy zarząd Federacji. Funkcję prezesa powierzono Krzysztofowi Szamańskiemu. Ze środowiskiem szkoleniowców związany jest on od 1980 r.; od 1991 roku prowadzi ośrodek szkolenia (24 instruktorów) w Tomaszowie Mazowieckim; od 1999 r. aktywnie działa w Stowarzyszeniu Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów Regionu Piotrkowskiego, od 2001 roku jego prezes. W ramach PFSSK, organizował liczne imprezy, m.in. KDZ-ty; konkurs Instruktor Roku. Na obchody 10-lecia kierowanego przez Niego stowarzyszenia zjechało z całej Polski ponad 100 gości. W skład Zarządu weszli obejmując funkcję wiceprecprezesów: Zbigniew Pszczyński (Wałbrzych), Marek Gawroński (Warszawa) oraz Jerzy Kociszewski (Bydgoszcz) – sekretarz i Marek Stasia (Sochaczew) – skarbnik.
W swoim pierwszym, nieoficjalnym wystąpieniu nowowybrany prezes powiedział m .in.: "Moim planem i marzeniem jest zorganizowanie wszystkich OSK, którym na sercu leży jakość szkolenia w stowarzyszenia skupione w PFSSK. Dzięki temu będzie realna możliwość rozwoju szkół, również w zakresie zaplecza dydaktycznego. Będę aktywnie wspierał wszelkie inicjatywy mające na celu, podnoszenie jakości usług, a tym samym BRD, takie jak organizację konkursów, seminariów, oraz wszelkich innych imprez prowadzących do osiągnięcia tego celu oraz integracji środowiska. Zapraszam do współpracy wszystkich, którym leży na sercu dbałość o OSK, instruktorów i kursantów, niezależnie od dotychczasowego zaangażowania. Popieram wszystkie tworzone z głową inicjatywy służące naszej wspólnej sprawie."