
(Fot.: PD@N 460-34)
Dziennik “Gazeta pl Gorzów Wlkp.” podejmuje temat, który niezwykle rzadko gości w mediach. Do narzekających na dziury na jezdniach dołączyli tym razem piesi. Także na chodnikach pojawiają się niebezpieczne dziury. Najczęściej powstają nie z powodu zimy lub złej nawierzchni, a w wyniku aktów wandalizmu czy kradzieży. Z chodników z betonowych płyt znikają żeliwne elementy. Powstałe dziury stwarzają niebezpieczeństwo dla ruchu pieszych. Jak reagować - najlepiej zabezpieczyć takie “odkrycie” we własnym zakresie (ty dla przykładu fotka ze strony dziennika) i następnie powiadomić straż miejską.