
(496-24)
Jak informuje “Gazeta pl Bydgoszcz” tamtejszy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oblegają piraci drogowi. Kilkadziesiąt osób tygodniowo zgłasza się na kursy, dzięki którym może zredukować punkty karne i nie stracić prawa jazdy. - Organizuję je dwa razy w tygodniu i zawsze mam komplet - miał powiedzieć Tadeusz Kondrusiewicz, szef WORD. Choć chętnych na prawo jazdy w Bydgoszczy coraz mniej, siedziba Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego nie świeci pustkami. Popołudniami, dwa razy w tygodniu, kilkadziesiąt osób czeka tu na policjanta z drogówki i psychologa, aby odkupić swoje drogowe winy.