Przegląd prasy

"Po imprezie nie prowadzę"

6 kwietnia 2004

Rozpoczęto ogólnopolską akcję promującą trzeźwość za kierownicą. Akcja adresowana jest do młodzieży. "Kampania będzie prowadzona w młodzieżowych mediach a także w ponad tysiącu klubów w całej Polsce. Tam ideę trzeźwości za kierownicą mają promować barmani i dj-e." Podinspektor Wojciech Pasieczny Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji: zwiększa się liczba wypadków z udziałem nietrzeźwej młodzieży.

Źródło Wirtualna Polska