
(Fot.: PD@N 392-21)
Pociąg osobowy uderzył w cysternę – to scenariusz ćwiczeń jednostek ratownictwa, które zostały przeprowadzone na bocznicy kolejowej w Łasku. W powiatowych ćwiczeniach brały udział 2 zastępy zawodowych strażaków z Łasku, 15 jednostek OSP z powiatu łaskiego, załoga Falck Medycyna z Łasku, policja, sokiści z Karsznic. Z Łodzi przyjechał samochód ratownictwa kolejowego.