Przegląd prasy

Przyślą sms-a o remontach i budowach

27 kwietnia 2010

Biuro Koordynacji Remontów uruchomiło usługę bezpłatnego powiadamiania przez SMS o zmianach w organizacji ruchu w Warszawie:

 

 

Szanowni Państwo

Serdecznie witamy w serwisie poświęconym inwestycjom i remontom prowadzonym na ulicach naszego miasta. Warszawa intensywnie się rozwija, coraz więcej jest inwestycji i remontów, które powodują utrudnienia i uciążliwości dla mieszkańców.

I właśnie o tych problemach chcemy informować w serwisie, tak aby każdy mieszkaniec Warszawy mógł zawczasu dowiedzieć się na jakie utrudnienia może natrafić poruszając się po mieście. Serwis pozwala także na zamówienie powiadomień SMS o wprowadzanych zmianach w organizacji ruchu. Informacje, które znajdują się w serwisie pochodzą od instytucji miejskich zajmujących się inwestycjami, gestorów sieci podziemnych i są przez nich na bieżąco uaktualniane.

Informujemy jednocześnie, iż serwis ma charakter jedynie informacyjny i nie może stanowić źródła informacji przy sporządzaniu planów inwestycyjnych, a dane zawarte w serwisie nie mogą być podstawą do formułowania żadnych roszczeń i żądań w stosunku do właściciela.

Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności, w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej, za szkody powstałe w związku z jego użytkowaniem.

Liczymy na Państwa sugestie, opinie i uwagi na temat jego funkcjonowania.

Dziękujemy

Usługę można zamówić na stronie http://inwestmapa.um.warszawa.pl. Na stronie głównej należy przejść do zakładki SMS. Następnie wpisujemy tam swój numer telefonu. Zwrotnie otrzymujemy kod. Wystukujemy go na stronie, potwierdzając w ten sposób złożone zamówienie. Zarejestrowany w serwisie internauta będzie otrzymywał sms-y informujące o utrudnieniach na drogach w związku z miejskimi budowami i remontami. Co sześć miesięcy trzeba będzie odnawiać aktywację usługi. Z serwisu można z w każdej chwili zrezygnować. Strona Biura Koordynacji umożliwia zapoznanie się z inwestycjami w Warszawie – z mapkami, harmonogramami i lokalizacją budów przy użyciu programów Google Earth i Google Maps.