Kamery nad jezdniami i w tunelach, czujniki pomiaru ruchu zatopione w jezdniach i elektroniczne tablice z informacjami dla kierowców - tak mają wyglądać fragmenty miejskiej obwodnicy, które powstaną przed Euro 2012. - W czerwcu ogłosimy przetarg na projekt tego systemu -zapowiada szef Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Wojciech Dąbrowski. - I wbrew pozorom wcale nie jest na to za wcześnie. Projekt powinien być gotowy jeszcze zanim ruszymy z budową obwodnicy - twierdzi. Dzięki elektronicznym tablicom nad jezdniami kierowcy mają być na bieżąco informowani o wypadkach i proponowanych objazdach. O tym, co się dzieje na obwodnicy Warszawy, będą się też mogli dowiedzieć np. dojeżdżający do stolicy autostradą A2 od strony Łodzi. Według Dąbrowskiego projekt może kosztować nawet kilka milionów złotych. Urządzenia do sterowania ruchem mają być instalowane przy okazji budowy każdego odcinka obwodnicy ekspresowej. (Przygotowania do tej inwestycji trwają od kilkunastu lat, a mimo to nie powstał żaden odcinek; do końca 2008 roku GDDKiA obiecuje rozpocząć budowę dwóch tras z Konotopy pod Pruszkowem: S8 przez Bemowo do Trasy AK i S2 przez Ursus, Włochy i okolice lotniska Okęcie do ul. Puławskiej).