Przegląd prasy

Trzeba umieć jeździć zimą

13 lutego 2012

W miniony weekend szkoła Jazdy Michała Kościuszki zaprosiła wszystkich zainteresowanych na przejazd torem śnieżnym oraz na specjalnie przygotowanym slalomie. Na tamtejszym motodromie pod okiem doświadczonych instruktorów po 60 minut każdy kierowca mógł sprawdzić swoje umiejętności i możliwości swojego samochodu.

I oto “Słowo od Michała Kościuszko”: Zastanówmy się o ile byli byśmy bezpieczniejsi wiedząc jak zachowa się auto podczas poślizgu i jak do niego nie dopuścić. Wyobraźmy sobie że trudne warunki drogowe nie wywołują już naszego strachu przed podróżą. Teraz po prostu wsiadamy i wiemy co zrobić żeby dojechać bezpiecznie do celu. Cieszymy się jazdą, a kilometry za kierownicą mijają spokojnie i bez stresowo. Mamy poczucie że nasza rodzina czy znajomi, wsiadając do naszego auta są bezpieczni. Razem nauczymy się przewidywać wydarzenia na drodze i zachowania innych kierowców. Poczujmy granicę przyczepności auta, nie dając się zaskoczyć i reagując w odpowiedni sposób. Niemożliwe? Zapewniam że możliwe! Nasze szkolenie pozwoli Wam nabrać umiejętności bezpiecznego prowadzenia auta. To nic trudnego, bo wiemy jak Was tego nauczyć. Doświadczenie i otwartość naszych instruktorów, zapewnia łatwość kontaktu i dopasowanie szkolenia do potrzeb każdego kursanta. Gwarantuję, że jazda samochodem stanie się dla Was przyjemnością a nie tylko koniecznością. Pozdrawiam Michał Kościuszko.