Remont w Al. Jerozolimskich i al. Niepodległości staje się nie do wytrzymania. Niemal całe centrum jest nieprzejezdne. Zatykają się mosty, trudno jest wyjechać za miasto. Tak wielkiego letniego paraliżu stolicy nigdy jeszcze nie było. Koszmar trwa od kilku dni. Zwykle wraz z nadejściem lata ruch samochodowy w Warszawie znacznie się zmniejsza. Miasto zwykle wykorzystuje taką sytuację, aby remontować drogi i nie tylko. W tym roku jednak urzędnicy przesadzili. Tramwaje Warszawskie wymieniają torowisko w Al. Jerozolimskich. Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej remontuje swoją sieć w al. Niepodległości, trwa przebudowa Puławskiej. To wszystko powoduje gigantyczne korki w całym mieście. Najgorzej jest w centrum (patrz infografika “Życia Warszawy” obok).
