W dniu 7 marca 2009 roku odbędzie się seminarium pt.:
“Szkolenie zawodowych kierowców po 10.09.2008 r."
Miejsce: Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie, ul. Jagiellońska 80.
Termin: 7 marca 2009 r. w godz. 11–15.
Tematyka:
- podstawy prawne działania ośrodka szkolenia zawodowych kierowców;
- praktyczne możliwości otwarcia ośrodka szkolenia działającego na podstawie ustawy o transporcie drogowym;
- wymagana infrastruktura i wyposażenie ośrodka w praktyce;
- symulator jazdy w warunkach specjalnych.
Celem seminarium jest dostarczenie uczestnikom kompletnej praktycznej wiedzy na temat możliwości prowadzenia ośrodka szkolenia w obecnym i przyszłym stanie prawnym, z uwzględnieniem zróżnicowanego podejścia urzędów wojewódzkich do tej kwestii.
Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców prowadzących szkoły jazdy lub specjalistyczne ośrodki szkolenia oraz do wszystkich innych zainteresowanych podmiotów i osób.
Uczestnicy otrzymają materiały, m.in. komplet dokumentów wymaganych od Ośrodka Szkolenia dla uzyskania wpisu do ewidencji prowadzonej przez wojewodę, w tym ramowe programy szkolenia.
Koszt uczestnictwa wynosi 845,- zł od osoby. W przypadku udziału większej liczby osób delegowanych przez jednego przedsiębiorcę koszt udziału każdej dodatkowej osoby wynosi 676,- zł.
Wpisowe można uiścić przelewem na konto
Polskiej Grupy Edukacyjnej EDUCATIV nr 57 1020 1042 0000 8702 0142 7830
lub gotówką przed rozpoczęciem seminarium.
Zgłoszenia udziału należy dokonać do 5 marca 2009 r.
pocztą elektroniczną - news@prawodrogowe.pl
lub telefonicznie pod nr tel.: 0-502-659-431 J. Michasiewicz
W zgłoszeniu prosimy podać dane do faktury.