Przegląd prasy

Wydłużony czas przyjmowania zgłoszeń

25 lutego 2009

W dniu 7 marca 2009 roku odbędzie się seminarium pt.:

 

“Szkolenie zawodowych kierowców po 10.09.2008 r."

 

Miejsce: Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie, ul. Jagiellońska 80.

 

Termin: 7 marca 2009 r. w godz. 11–15.

 

Tematyka:

- podstawy prawne działania ośrodka szkolenia zawodowych kierowców;

- praktyczne możliwości otwarcia ośrodka szkolenia działającego na podstawie ustawy o transporcie drogowym;

- wymagana infrastruktura i wyposażenie ośrodka w praktyce;

- symulator jazdy w warunkach specjalnych.

 

Celem seminarium jest dostarczenie uczestnikom kompletnej praktycznej wiedzy na temat możliwości prowadzenia ośrodka szkolenia w obecnym i przyszłym stanie prawnym, z uwzględnieniem zróżnicowanego podejścia urzędów wojewódzkich do tej kwestii.

 

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców prowadzących szkoły jazdy lub specjalistyczne ośrodki szkolenia oraz do wszystkich innych zainteresowanych podmiotów i osób.

Uczestnicy otrzymają materiały, m.in. komplet dokumentów wymaganych od Ośrodka Szkolenia dla uzyskania wpisu do ewidencji prowadzonej przez wojewodę, w tym ramowe programy szkolenia.

 

Koszt uczestnictwa wynosi 845,- zł od osoby. W przypadku udziału większej liczby osób delegowanych przez jednego przedsiębiorcę koszt udziału każdej dodatkowej osoby wynosi 676,- zł.

Wpisowe można uiścić przelewem na konto

Polskiej Grupy Edukacyjnej EDUCATIV nr 57 1020 1042 0000 8702 0142 7830

lub gotówką przed rozpoczęciem seminarium.

 

Zgłoszenia udziału należy dokonać do 5 marca 2009 r.

pocztą elektroniczną - news@prawodrogowe.pl

lub telefonicznie pod nr tel.: 0-502-659-431 J. Michasiewicz

W zgłoszeniu prosimy podać dane do faktury.