Regulamin

Regulamin korzystania z tygodnika PRAWO DROGOWE @ NEWS

 1. Tygodnik PRAWO DROGOWE @ NEWS ma charakter wyłącznie informacyjny.
 2. W każdym wypadku podawane jest źródło pozyskanej informacji.
 3. Tygodnik jest aktualizowany raz w tygodniu.
 4. Tygodnik jest dostępny w wersji on-line, może być przesyłany pocztą elektroniczną lub publikowany na stronie www.prawodrogowe.pl.
 5. Abonenci zbioru aktów prawnych ePD otrzymują tygodnik bezpłatnie.
 6. Wszyscy zainteresowani będą otrzymywali tygodnik, wydania specjalne newsa oraz informacje handlowe - do odwołania bezpłatnie - po przesłaniu deklaracji z własnej skrzynki pocztowej.
 7. W dowolnym momencie z usługi można zrezygnować.
 8. Administrator tygodnika gwarantuje zachowanie zasady prywatności: wszelkie dane personalne czy adresowe abonentów - nie są sprzedawane i w żaden inny sposób udostępniane osobom trzecim.
 9. Abonenci tygodnika nie muszą podawać swoich danych osobowych. O dane, mogą być proszone jedynie osoby zabierające głos na forum newsa, publikujący ogłoszenia lub składający zamówienia.
 10. Redakcja zastrzega sobie prawo ingerencji w treść ogłoszeń i publikowanych wypowiedzi. Zastrzeżenie dotyczy także odmowy publikacji przesyłanych materiałów bez podania przyczyny.
 11. E-mail wysłany na podstawie zgody na przesyłanie informacji handlowych zadeklarowanej podczas subskrypcji e-tygodnika informacyjnego PRAWO DROGOWE @ NEWS. W razie pytań związanych z otrzymywaniem newsa, dla dokonania zmian w subskrypcji lub w przypadku całkowitej z niej rezygnacji prosimy o kontakt - e-mail: tygodnik@prawodrogowe.pl.