Przegląd prasy

Wyróżnienie dla PRAWA DROGOWEGO@NEWS

15 kwietnia 2024

Wyróżnienie dla PRAWA DROGOWEGO@NEWS
W trakcie wspaniałej gali jubileuszu 10-lecia TLP statuetkę "Zasłużony dla TLP" w imieniu PRAWA DROGOWEGO@NEWSodebrał Witold Wiśniewski, prezes Grupy IMAGE, prezes Prezydium Polskiego Klastra Edukacyjnego, wydawca PRAWA DROGOWEGO@NEWS

)(fot. archiwum PD@N)

W minionym tygodniu odbyły się uroczyste, niezwykłe w swojej oprawie obchody jubileuszu 10-lecia Związku Pracodawców TRANSPORT I LOGISTYKA POLSKA - organizacji zrzeszającej firmy z branży transportowej. Redakcja PRAWA DROGOWEGO@NEWS z dumą informuje, iż wyróżniona została statuetką „Zasłużony dla TLP”.

W czwartek - 11 kwietnia 2024 r. -  odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 10-lecia Związku Pracodawców TRANSPORT I LOGISTYKA POLSKA - organizacji zrzeszającej firmy z branży transportowej. W wydarzeniu wśród licznie przybyłych znamienitych gości uczestniczył Dariusz Klimczak, minister infrastruktury, który w swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie i wkład organizacji TLP w rozwój polskiej branży transportowej, które uznał za istotną część nie tylko rodzinnej, ale i europejskiej gospodarki.

Redakcja PRAWA DROGOWEGO@NEWS z dumą informuje, iż doceniona zostały nasza praca. Organizacja wyróżniła nas statuetką „Zasłużony dla TLP”. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, bo motywuje nas ono do kolejnych działań. Dziękujemy za nie. I raz jeszcze życzymy kolejnych dekad. Jesteście dla nas wzorem. Szczególne gratulacje i podziękowania ślemy prezesowi Maciejowi Wrońskiemu, dziękujemy za wspaniałą współpracę, za nieocenione rady, także inspirujące nas oceny, także te krytyczne.

W trakcie wspaniałej gali statuetkę odebrał Witold Wiśniewski, prezes Grupy IMAGE, prezes Prezydium Polskiego Klastra Edukacyjnego, wydawca PRAWA DROGOWEGO@NEWS. (jm)