Ogłoszenia

Czekamy o 11.00

23 lutego 2023

Czekamy o 11.00
DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ - archiwum [kliknij] (grafika - Grupa IMAGE)

Czy i kto powinien kontrolować instruktora? Próbę odpowiedzi na tak postawione pytanie - w trakcie najbliższej (23.2 br.) DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ - podejmą: Tomasz Matuszewski, sekretarz Mazowieckiej Rady BRD, zastępca dyrektora WORD w Warszawie, egzaminator oraz Mariusz Sztal, instruktor nauki jazdy, współwłaściciel OSK „IntroHL” w Warszawie, b. egzaminator. Prowadząca: Bożenna Chlabicz, prezes Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym.

W kolejnym odcinku popularnego cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ [kliknij] odbędzie się dyskusja, której celem jest próba odpowiedzi na pytanie - Czy i kto powinien kontrolować instruktora. Czyli właśnie nie kto inny jak instruktor nauki jazdy będzie głównym bohaterem rozmowy. Osoba, której misją jest wyszkolenie bezpiecznego uczestnika ruchu drogowego. I kwestia tytułowa: Czy i kto powinien kontrolować instruktora? Jak jest dziś, a jak być powinno?

Prowadząca - Bożenna Chlabicz, prezes Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym zaprosiła Gości, ekspertów, ale też praktyków z niebagatelnym bagażem własnych doświadczeń:

* Tomasza Matuszewskiego, sekretarza Mazowieckiej Rady BRD, zastępcę dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie, egzaminatora oraz

* Mariusza Sztala, instruktora nauki jazdy, współwłaściciela Ośrodka Szkolenia Kierowców „IntroHL” w Warszawie, b. egzaminatora.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek - 23 lutego br. (rozpoczęcie godz. 1100), w formule spotkania on-line. Tradycyjnie dostępna będzie transmisja:

ZOOM - https://us02web.zoom.us/j/82720802452?pwd=QmJXRGN0TEFLWnhQUk5WSlZORURIZz09

Identyfikator webinaru: 827 2080 2452 / kod dostępowy webinaru: KONTROLA.

FACEBOOK: PRAWO DROGOWE NEWS oraz L-INSTRUKTOR 2020-2025

Archiwum: PRAWO DROGOWE@NEWS [kliknij] oraz YouToube [kliknij]

Zapraszają organizatorzy:

- Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym

- Polski Klaster Edukacyjny

- Tygodnik PRAWO DROGOWE@NEWS

- Portal L-INSTRUKTOR oraz

Producent/wspierający: Grupa IMAGE