Ogłoszenia

Stres egzaminacyjny i statystyki (20.06.2024)

13 czerwca 2024

Stres egzaminacyjny i statystyki (20.06.2024)
(grafika - Grupa IMAGE)

A jednak, jeszcze przed wakacjami zapraszamy do udziału w kolejnej DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ. Bożenna Chlabicz do rozmowy zaprosiła dr Ewę Odachowską-Rogalską, psychologa transportu, psychotraumatologa i Pawła Dunaja, egzaminatora nadzorującego w WORD Białystok. Temat: „STRES EGZAMINACYJNY I STATYSTYKI”. Tradycyjnie spotkanie odbędzie się w czwartek - będzie to 20 czerwca br.

Tym razem zdecydowanie ostatnie przed wakacjami spotkanie w cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ – odbędzie się w najbliższy czwartek – 20 czerwca, początek o godz. 11.00. Temat niezwykle ważny i wielokrotnie podejmowany, jednak nadal istotny szczególnie dla kandydatów na kierowców zdających egzamin na prawo jazdy. Nie można tych kwestii marginalizować w żadnym zakresie. Tym razem rozmowa będzie dotyczyła stresu egzaminacyjnego w kontekście statystyk zdawalności egzaminu na prawo jazdy. Ciekawi jesteśmy wniosków, reflekscji, podsumowań tak postawionej kwestii.

Organizatorami cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ są: Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym, Polski Klaster Edukacyjny, redakcja Tygodnika „Prawo Drogowe @ News” i Portal „L-instruktor”.

Bezpośrednia, ogólnie dostępna transmisja jest na platformie ZOOM oraz na Facebooku. Zapis Dyskusji archiwizowany na platformie YouTube oraz w portalu PRAWO DROGOWE@NEWS.

Słowa kluczowe DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ stres