Ogłoszenia

To dla nas wielki honor

5 grudnia 2018

To dla nas wielki honor
Zbigniew Drexler wśród uczestników Kongresu Instruktorów i Wykładowców Nauki Jazdy 2018 pn. „Standard – Kompetencje – Bezpieczeństwo”, Warszawa, 8 czerwca 2018 r. [kliknij] (fot. Krzysztof Chrobak)

23 listopada br. w Warszawie odbyła się 9. Gala Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wręczono nominacje i nagrody PARTNER BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2018. Wśród nominowanych w kategorii MEDIA ROKU 2018 została się redakcja tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS. Otrzymaliśmy wiele gratulacji i życzeń. Za które wszystkim serdecznie dziękujemy.

Wśród nich list i słowa, które są dla nas szczególnym honorem – list od Pana Zbigniewa Drexlera. Osoby, która przez minione 10. lat istnienia Tygodnika uczestniczy w naszych pracach, inspiruje nas i umacnia ciepłym słowem oraz swoim autorytetem. Powiem krótko – DZIĘUJEMY. Dla takich słów naprawdę warto pracować i chce się pracować.

Jolanta Michasiewicz, redaktor naczelna Tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS

Witam cały Zespół Redakcji Tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS  i przekazuję serdeczne gratulacje z okazji uzyskania tej nominacji. Jednocześnie wyrażam moją radość w związku z tym wydarzeniem, ponieważ od lat bardzo wysoko oceniam pracę Zespołu przekazującego szeroki zakres wiadomości i wiedzy związanych z ruchem drogowym, z jego bezpieczeństwem, w szerokim znaczeniu tego pojęcia. Szczególnie, jako osoba od lat zajmująca się przepisami ruchu drogowego, znajduję w Waszych publikacjach wielką pomoc w docieraniu do zawiłych meandrów naszego Prawa o ruchu drogowym, za co dodatkowo bardzo dziękuję („zawiłe meandry” nie pleonazm, to podkreślenie olbrzymiej niestabilności prawa – setek nowelizacji, poprawek - i znajdujących się w nim nie tylko błędów merytorycznych, ale i prawno-językowych).

Życzę też nadal wytrwałości i kontynuacji działalności na wysokim poziomie.

Serdeczne pozdrowienia dla Zespołu.

Zbigniew Drexler