Przegląd prasy

Konkurs INSTRUKTOR ROKU 2017. Zanim ogłoszono wyniki (fotoreportaż)

25 czerwca 2017

Konkurs INSTRUKTOR ROKU 2017. Zanim ogłoszono wyniki (fotoreportaż)
18. edycja Konkursu INSTRUKTOR ROKU. W oczekiwaniu na ogłoszenie zwycięzcy – INSTRUKTORA 2017

W Łodzi 26 czerwca 2017 r. odbył się konkurs ogólnopolskiej imprezy instruktorów nauki jazdy pn. INSTRUKTOR ROKU 2017. Organizatorzy to: Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców oraz Stowarzyszenie Właścicieli Ośrodków Szkolenia Kierowców i Kandydatów na Kierowców „AUTOS” Łódź.

Była to już 18. Edycja konkursu znanego pod nazwą INSTRUKTOR ROKU. Do rywalizacji stanęło 36. osób. Jak ocenił prezes Federacji Krzysztof Bandos była to doskonale zorganizowana, świetna impreza. - Wszystkie wcześniejsze były wspaniałe, ale ta chyba była najlepsza - powiedział nam. Dopisała pogoda, dopisały humory. Do Łodzi przyjechali zawodnicy oraz ich kibice, koledzy regionalnych stowarzyszeń instruktorów i ośrodków szkolenia, często z rodzinami. Rywalizowały panie - w coraz większej liczbie i panowie instruktorzy - też coraz młodsi. Do zawodów przystąpili utytułowani mistrzowie, ale też debiutanci.

Nasza redakcja: PRAWA DROGOWEGO NEWS, wraz z wydawcą tygodnika, jednocześnie sponsorem Konkursu INSTRUKTOR ROKU, oficyną wydawniczą Grupa IMAGE - od lat kibicuje temu przedsięwzięciu. Jedynemu takiemu w skali ogólnopolskiej. Szkoda więc, że w tym roku zabrakło pucharu, czy dyplomu, resortu transportu. Tak ważne zadania i ważną dla bezpieczeństwa na naszych drogach rolę pełnią instruktorzy i wykładowcy. Wykonują tak trudny i niebezpieczny zawód. Panie Ministrze, Panie Dyrektorze, Panie Sekretarzu w przyszłym roku konkurs będzie odbywał się w Pile…

Poniżej nasz redakcyjny fotoreportaż w którym pokazujemy zmagania zawodników i równie stresujące chwile oczekiwania na ogłoszenie wyników. Chcieliśmy pokazać Państwu tę niezwykłą atmosferę spotkania. (jm)

Fotoreportaż "Na chwilę przed" – fot. Jolanta Michasiewicz