Rozmowy

DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ. Czekamy o godz. 11.00

2 czerwca 2022

DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ. Czekamy o godz. 11.00
Maciej Wroński, prawnik, prezes związku pracodawców TRANSPORT I LOGISTYKA POLSKA. (fot. TLP)

- Kursant zawinił, instruktor odpowiada? - Płacę mandat, ale dlaczego dostaję też punkty karne? - te i wiele innych pytań właśnie pojawiło się w mediach społecznościowych, ale też w korespondencji kierowanej do redakcji (tygodnik@prawodrogowe.pl). O odpowiedź poprosimy Macieja Wrońskiego. Gość cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ będzie mówił o odpowiedzialności przedsiębiorcy prowadzącego ośrodek szkolenia kierowców, instruktora, egzaminatora i innych. Zapraszamy w czwartek: 2 czerwca br., o godz. 11.00!

Organizatorzy cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ: Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym, Polski Klaster Edukacyjny oraz redakcje tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS i portalu L-INSTRUKTOR informują, iż w czwartek - 2 czerwca br. - odbędzie się kolejna debata. Jej tytuł: „Odpowiedzialność przedsiębiorcy prowadzącego osk, instruktora, egzaminatora i innych”. Prowadząca, redaktor Jolanta Michasiewicz zaprosiła Macieja Wrońskiego, prawnika, prezesa związku pracodawców TRANSPORT I LOGISTYKA POLSKA. Od ponad trzech dekad pracującego dla poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.

Zapraszamy: 2.6.2022 r. (czwartek), godz. 11.00.

DYSKUSJA odbędzie się tradycyjnie w formule on-line. Transmisja będzie dostępna na stronach facebooka: PRAWO DROGOWE NEWS oraz L-INSTRUKTOR 2020-2025 oraz ZOOM: Webinar ID: 848 2826 5960 / Webinar Passcode: OSK / https://us02web.zoom.us/j/83066643221?pwd=Kaodnnb6sjMtbc8CSLUFhWQ-ElfGXT.1

Czekamy także na Państwa pytania: tygodnik@prawodrogowe.pl