Rozmowy

Instruktora rady na sukces

20 lutego 2017

Instruktora rady na sukces
„Dziennik Zachodni” – Jacek Bombor: „WORD w Rybniku: U kogo zdasz prawko za pierwszym razem? WIDEO”

Najlepsza zdawalność. W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Katowicach w fili w Rybniku Dariusz Pich w 2016 roku - statystyki zdawalności publikowaliśmy w ostatnim tygodniu - miał najwyższy na całym Śląsku współczynnik zdawalności kursantów za pierwszym razem. Osiągnięty wynik do 58,24 procent. Przywołać trzeba, iż średnia zdawalności w całym WORD wynosi 31 procent. Ale pan Dariusz już w rankingu 2015 był pierwszy z wynikiem 56,8 procent, w 2014 drugi (46,63 proc.), najlepiej spisali się jego kursanci także w 2013 - 43,9 procent - donosi „Dziennik Zachodni”  Te statystyki wojewódzkie i ogólnokrajowe nieco poprawiają się, jednak nie są to znaczące zmiany.

Jaki ma patent na kursantów? Dobry, zły policjant? Dariusz Pich z Rybnika – jak analizuje redakcja - ma podejście jak zawodowy psycholog. - Do każdego indywidualnie, człowieka trzeba rozszyfrować. Czasami po prostu pytam: na ciebie działa bardziej, jak będę cicho i sam chcesz zdobyć pewne umiejętności, czy potrzebujesz, by ci cały czas podpowiadać. Tak naprawdę wiele problemów kursanci nie mają w wiedzy, ale w głowie. Boją się czegoś, czego nigdy nie robili – mówi instruktor. I zdraca swój patent na sukces: cierpliwość, systematyczność, regularność, powtarzalność tego co się robi - to jest sposób na sukces - mówi Dariusz Pich.

Dariusz Pich mówi: http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/rybnik/a/word-w-rybniku-u-kogo-zdasz-prawko-za-pierwszym-razem-wideo,11803643/