Ogłoszenia

Będą zmiany. Jesteś przygotowany?

19 grudnia 2017

Będą zmiany. Jesteś przygotowany?
Czy przygotowałeś firmę na RODO? (kliknij)

Warszawa, Lublin, Skierniewice, Elbląg i Chełm, to kolejne miasta w których odbyły się warsztaty z serii „Ochrona danych osobowych klientów i pracowników w Ośrodku Szkolenia”. Chętnych nie brakowało, więc frekwencja dopisała.

Warszawa. 6 grudnia, w Urzędzie Dzielnicy Praga Południe w Warszawie odbyło się spotkanie warszawskiego środowiska szkoleniowego. Uczestnicy wykorzystali okazję, by zapoznać się ze zmianami, jakie wraz z wejściem w życie unijnego rozporządzenia dotyczącego administrowania danymi osobowymi, zaczną obowiązywać m.in. przedsiębiorców prowadzących OSK.

Lublin. Kilka dni później, warsztaty odbyły się w Lublinie. 9 grudnia spotkanie w siedzibie tamtejszego WORDu (dyrektor Krzysztof Babisz) zorganizowało Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców w Lublinie. Warsztaty poprowadziła mecenas Małgorzata Głuszek-Stopczyk. Uczestnicy zostali gościnnie przyjęci przez Prezesa Stowarzyszenia - Mirosława Małeckiego.

Skierniewice. W ostatnią środę (13 grudnia) doszło do spotkania w Skierniewicach. Organizatorem było Stowarzyszenie Właścicieli i Instruktorów OSK MOST z prezesem Krzysztofem Bandosem na czele. Warsztaty odbyły się w siedzibie tamtejszego WORDu, dzięki gościnności p.o. dyrektora - Stefana Mierzejka.

Elbląg i Chełm. Następnego dnia - 14 grudnia - warsztaty odbyły się niemal równocześnie, w Elblągu i w Chełmie. Organizatorem, wraz z Grupą IMAGE oraz Kancelarią Radców Prawnych Stopczyk & Wspólnicy, był w Elblągu dyrektor WORD - Marek Fabiański. Spotkanie nie odbyłoby się także bez wsparcia pani Izabela Nowaczyk - kierownika Działu Szkoleń.

W Chełmie warsztaty również odbyły się dzięki gościnności kierownictwa tamtejszego Ośrodka, z dyrektorem Sławomirem Niepogodą na czele. W spotkaniu udział wzięła tam także dyrektor Wydziału Komunikacji chełmskiego Urzędu Miejskiego - Monika Zaborek.

Przed nami jeszcze wiele spotkań, w różnych regionach Polski. O terminach będziemy informowali na łamach portali L-instruktor.pl i PRAWO DROGOWE.pl. (L-instruktor.pl)