Ogłoszenia

Dajmy Pawłowi szansę

24 kwietnia 2024

Dajmy Pawłowi szansę
Fundacja Dzieciom. Cel szczegółowy PAWEŁ SOWA [kliknij] (fot. ze zbiorów prywatnych)

Weszliśmy w czas dorocznych rozliczeń podatkowych, to jednocześnie czas, gdy każdy z nas może pomóc potrzebującym, gdy możemy przeznaczyć 1,5% kwoty wynikającej z naszego zeznania rocznego PIT przekazać osobie potrzebującej. Zachęcamy do wspomożenia Pawła, który jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Wpiszmy KRS 0000037904 i cel szczegółowy 1011 SOWA PAWEŁ.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 1998 roku. Inicjatorem Programu „Zdążyć z Pomocą” był prof. Zbigniew Religa, który pozostaje jej Patronem. Mecenat honorowy Fundacji objęli: Beata Tyszkiewicz i fundator Stanisław Kowalski. Maj ponad 40 000 podopiecznych - są to dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi. Przekazują fundusze na ich leczenie, rehabilitację, zakup lekarstw, sprzętu medycznego, pomocy edukacyjnych i inne specjalne potrzeby.

Przekażmy swój 1,5% Pawłowi Sowie - jest osobą niepełnosprawną od urodzenia, po porażeniu mózgowym. Aby godnie żyć potrzebuje systematycznej i ciężkiej rehabilitacji. Ta jest niestety bardzo droga, a w tej konkretnej sytuacji niezbędny sprzęt np. proteza nogi czy wózek są dofinansowywane przez PEFRON tylko częściowo.  

W rocznym zeznaniu podatkowym wpiszmy KRS 0000037904 i cel szczegółowy 1011 SOWA PAWEŁ.

Dajmy Pawłowi szansę na lepsze i samodzielne życie!

Słowa kluczowe niepełnosprawni podatek