Ogłoszenia

Nagroda dla PRAWA DROGOWEGO@NEWS

25 listopada 2019

Nagroda dla PRAWA DROGOWEGO@NEWS

Wśród laureatów 10. edycji zakończonego ogólnopolskiego Konkursu PARTNER BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO znalazł się tygodnik PRAWO DROGOWE@NEWS. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii MEDIA ROKU nominacją oraz NAGRODĄ SPECJALNĄ - PARTNER BRD 2019. Przypomnę organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Celem – promowanie i uhonorowanie popularyzatorów bezpieczeństwa ruchu drogowego: osób, firm, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i mediów.

Kapituła Nagrody Roku 2019 uzasadniała swoją decyzję: - Za wykonywaną codziennie pracę na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i upowszechnianie zachodzących zmian w przepisach o ruchu drogowym. Cieszymy się ogromnie, iż nasza praca została dostrzeżona, dziękujemy za tę ocenę. To wspaniała zachęta do dalszych działań.

Jednak w tym miejscu - przede wszystkim - chcę podziękować naszym ekspertom, współpracownikom, osobom wspierającym – wszystkim tym, którzy od lat są lub byli z nami. Doceniam Państwa niebagatelny wkład w kształt naszego tytułu. Szczerze dziękuję za Państwa pracę, za inspiracje. Doceniam ogromną przyjemność bycia z Wami.

Niezwykle ważne są także kontakty z Czytelnikami. Wasze wsparcie, ale także krytyka jest dla nas bodźcem do podejmowania kolejnych działań.

Oczywiście słowa podziękowania adresuję także do Wydawcy tygodnika – oficyny Grupa IMAGE – który stwarza warunki i atmosferę pozwalające na łączenie pracy i pasji.

Nagroda dla PRAWA DROGOWEGO@NEWS jest naszą wspólną nagrodą.

Redaktor Naczelna tyg. PRAWO DROGOWE@NEWS

Jolanta Michasiewicz