Ogłoszenia

Projekt SKANDYNAWIA: Pozostały już tylko 4. miejsca!

22 lutego 2019

Projekt SKANDYNAWIA: Pozostały już tylko 4. miejsca!
Projekt SKANDYNAWIA [kliknij]

Kochani, na III Edycję Projektu Skandynawia na Autodromie Jastrząb w dniu 3 marca (niedziela) pozostało już tylko 4 miejsca.

Cieszę się, że zarówno podczas II Edycji w dniu 2 marca, jak i III Edycji w dniu 3 marca po raz kolejny spotkamy się w gronie niezwykłych, ciekawych postaci. Wśród nas znajdą się: kandydaci na kierowców, początkujący kierowcy, właściciele wzorowo prowadzonych ośrodków szkolenia kierowców, instruktorzy nauki jazdy, instruktorzy techniki jazdy, egzaminator, kierowca rajdowy i wyścigowy z wszystkimi możliwymi licencjami FIA, jakie można zdobyć na świecie, moi obecni i byli kursanci, eksperci ogólnopolskiego Tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS. Być może znowu nas odwiedzą funkcjonariusze drogówki.

W związku z powyższym mam prośbę szczególnie do instruktorów nauki jazdy. Zaproście na wydarzenie swoich obecnych i/lub byłych podopiecznych. Dajcie tym ludziom przykład. Bądźcie dla nich wzorem do naśladowania, mentorami i mistrzami motywacji, bo właśnie TYM JEST SKANDYNAWIA!

Udzielcie im szczerej, nacechowanej troską o ich dobro zachęty. Wspomnijcie im, że pasażer nie ponosi żadnych kosztów udziału w wydarzeniu w zamian za zdobycie nowych: świadomości, wiedzy, niezapomnianych wrażeń, znajomości i pamiątek w postaci zdjęć i filmów.

Do zobaczenia na torze Autodrom Jastrząb w dniach 2 i 3 marca!

Marek Dworzecki

PROJEKT SKANDYNAWIA - http://projektskandynawia.pl/

* * *

Projekt ma charakter OGÓLNOPOLSKI i jest skierowany do wszystkich osób posiadających prawo jazdy kat. B. W ramach kwartalnych edycji - wiosennej, letniej, jesiennej i zimowej - będą się odbywały jednodniowe 5-6 godzinne szkolenia samochodowe w warunkach specjalnych, na terenie Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy usytuowanych w różnych miejscach Polski. Celem PROJEKTU jest zainteresowanie społeczeństwa polskiego SKANDYNAWSKĄ szkołą jazdy i branie udziału w niezwykle fascynujących, ekscytujących i wartościowych zajęciach teoretycznych i praktycznych. Jestem przekonany, że dzięki Państwa poparciu i zaangażowaniu oraz zachęcaniu innych do brania w nich udziału, z czasem nasze społeczeństwo osiągnie większą świadomość i zdobędzie ponadprzeciętną wiedzę i umiejętności. Umiejętności, które niezaprzeczalnie znajdą odzwierciedlenie w postaci większego bezpieczeństwa na polskich drogach - na wzór skandynawski.

* * *

Partnerami Projektu są: Autodrom Jastrząb, Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym, Grupa IMAGE, Tygodnik PRAWO DROGOWE@NEWS, Portal L-INSTRUKTOR, Polskie Stowarzyszenie Instruktorów Techniki Jazdy.