Ogłoszenia

Tyg. PRAWO DROGOWE@NEWS dołączył do projektu: #FakeHunter

20 marca 2020

Tyg. PRAWO DROGOWE@NEWS dołączył do projektu: #FakeHunter
[kliknij] - https://www.prawodrogowe.pl/

Tygodnik PRAWO DROGOWE@NEWS dołączył do projektu: #FakeHunter. Zawsze przestrzegaliśmy zasad rzetelnej informacji. Dziś jest to obowiązkiem. W naszych portalach uruchomimy specjalną załadkę i tą drogą uzyskacie Państwo wszelkie oficjalne komunikaty dotyczące ważne w czasie zarazy.

#FaeHunter to odważny i odpowiedzialny społecznie projekt, w którym uczestniczyć może każdy, komu zależy na dystrybucji wiarygodnych informacji w przestrzeni publicznej. W czasie zagrożenia epidemicznego największym wyzwaniem jest weryfikacja zasobów internetowych i demaskowanie nieprawdziwych wiadomości dotyczących wirusa SARS-CoV-2.

Obok oficjalnych komunikatów Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz innych instytucji państwowych w przestrzeni internetowej pojawiają się bowiem fałszywe wiadomości, których celem jest dezinformacja i sianie paniki wśród Polaków.

W obecnej sytuacji wiarygodna informacja odgrywa kluczową rolę w przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Portale internetowe i wszyscy użytkownicy mediów społecznościowe powinni w sposób odpowiedzialny dzielić się wyłącznie prawdziwymi przekazami.

Krzystajcie Państwo z oficjalnych informacji, znajdziecie je także na naszej stronie: https://www.prawodrogowe.pl/