Przegląd prasy

Czy jesteś bezpiecznym kierowcą? Dziś WIELKI TEST o bezpieczeństwie na drodze!

1 grudnia 2021

Czy jesteś bezpiecznym kierowcą? Dziś WIELKI TEST o bezpieczeństwie na drodze!
(grafika - screnn facebook KRBRD oraz TVP1)

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zaprasza dziś o godz. 21.00 (TVP1) do udziału w WIELKIM TEŚCIE o bezpieczeństwie na drodze. To szansa, aby sprawdzić swoją znajomość tak dynamicznie zmieniających się przepisów ruchu drogowego. To szansa, aby sprawdzić czy jesteśmy bezpiecznymi kierowcami.

- Jak poruszać się po drogach w sposób bezpieczny dla siebie i dla innych? Których zasad ruchu drogowego najczęściej nie przestrzegają kierowcy, piesi, rowerzyści? Jak można nauczyć się bezpiecznie jeździć w trudnych warunkach pogodowych? Mamy szansę sprawdzić swoją wiedzę w zakresie brd właśnie w WIELKIM TEŚCIE. Autorzy wydarzenia przypomną też najważniejsze zmiany wprowadzane w przepisach ruchu drogowego. - Przy okazji każdy, kto jeździ autem, motorem lub innym pojazdem po ulicach, będzie mógł się dowiedzieć, czy nie popełnia błędów ryzykując płacenie mandatu lub nawet własne zdrowie czy życie - zapowiadają.

WIELKI TEST o bezpieczeństwie na drodze odbędzie się dziś o godzinie 21.00 w telewizji TVP1.

Jak zapewniają organizatorzy w trakcie testu widzowie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego - odpowiadając na pytania na stronie https://wielkitest.tvp.pl/ lub za pośrednictwem smartfonowej aplikacji. W studiu ten sam test będą rozwiązywały duety popularnych artystów, sportowców i dziennikarzy.

Sprawdź czy jesteś bezpiecznym kierowcą! (jm)