Rozmowy

Nowy Rok 2020!!!

31 grudnia 2019

Nowy Rok 2020!!!

Naszym czytelnikom oraz współpracownikom, ekspertom, partnerom, naszym przyjaciołom – życzy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2020.

Kolejnego roku obfitującego w obiecujące projekty, interesujące inicjatywy. Powodzenia w życiu zawodowym. Wielu sukcesów. Wciąż ciekawszych pasji. Wszystkiego tylko najlepszego. Życzymy zdrowia i sił. Szczęścia i miłości w życiu osobistym. Serdeczności i dobroci od i dla znajomych i nieznajomych.

Mnóstwa radosnych dni roku 2020!

Wydawca oraz redakcja Tyg. PRAWO DROGOWE@NEWS

Postscriptum redaktor naczelnej:

(fot. Jolanta Michasiewicz)

Jesienią mijającego roku z pasji fotografowania uwieczniłam napis namalowany na murze w brzmieniu: „NIE MAM CZASU NA NIEMIŁOŚĆ”. Głęboko mądra sentencja. I niech właśnie ona będzie moim osobistym przesłaniem z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2020.

Szybko mija rok po roku, mijają kolejne lata, a dalej dekady. Zastanówmy się ile wart ten mijający rok. Jak wielu ludziom okazaliśmy serce, bliskość i dobroć. Ze współczuciem - dla ich autorów - czytam słowa pełne niechęci, złości i gniewu. NIE MAM CZASU na reakcję, nawet wobec mijania się z prawdą. Wokół nas dzieje się wiele ważnych spraw, pozostaję w przekonaniu, że przed nami wiele pięknych chwil i tylko te są ważne. Będę je celebrowała. Oby zdarzyło się ich jak najwięcej. Tego życzę nam wszystkim.

W nadchodzącym 2020 roku NIE MAM CZASU NA…

Jolanta Michasiewicz

Słowa kluczowe PRAWO DROGOWE@NEWS tygodnik