Ogłoszenia

Aplikacja mobilna i wersja online dla kandydatów na kierowców

18 października 2019

Aplikacja mobilna i wersja online dla kandydatów na kierowców
Grupa IMAGE - Prawo Jazdy IMAGE A B C D T [kliknij]

Właśnie opublikowaliśmy informację, iż na przełomie grudnia 2019 i stycznia 2020 w telefonach będzie dostępna aplikacja z prawem jazdy, która – zgodnie z przepisami prawa – ma zastąpić dokument plastikowy. To ważna i oczekiwana informacja dla wszystkich polskich kierowców. Dziś równie ważna informacja dla kandydatów na kierowców. Oto – od 30 lat - obecna na rynku wydawniczym oficyna Grupa IMAGE przygotowała aktualną aplikację mobilną i wersję online wszelkich potrzebnych materiałów do szkolenia dla przyszłych posiadaczy prawa jazdy kat. A, AM, B, C, D, T. Program w wersji zgodnej ze stanem prawnym obowiązującym na dzień 29 sierpnia 2019 r.

Zawartość. Pomieszczono tam przede wszystkim elektroniczny podręcznik do nauki jazdy - zgodny z programem e-wykłady i najlepszym podręcznikiem nauki jazdy na rynku - Kierowca doskonały B! Obok wszystkie pytania na prawo jazdy wszystkich kategorii! Testy stosowane podczas egzaminów państwowych w wojewódzkich ośrodkach egzaminowania! Uzupełniająco: podstawy prawne do prawidłowych odpowiedzi na pytania na prawo jazdy, komentarze do pytań na prawo jazdy.

Funkcje programu. NAUKA - dostęp do kompletnej bazy pytań na prawo jazdy podzielonych na działy. EGZAMIN - możliwość nauki przez egzaminy przeprowadzone, tak jak podczas egzaminu państwowego na prawo jazdy. PODRĘCZNIK - e-podręcznik obejmujący całą wiedzę wymaganą od kandydata a kierowcę. STATYSTYKA - wszystkie statystyki w jednym miejscu... bezproblemowy dostęp do pytań, które sprawiły największe problemy i ilości egzaminów. Uwaga! W przypadku egzaminu pytania pojawiają się w kolejności wynikającej z analizy wyników ponad CZTERECH MILIONÓW egzaminów przeprowadzonych na naszych platformach. Najtrudniejsze na początku - nie zrażaj się - poznanie wszystkich umożliwi ci przygotowanie się do egzaminu państwowego!

Gwarancja Wydawcy:

Gwarantujemy:

- pełną zgodność z pytaniami stosowanymi podczas egzaminu państwowego na prawo jazdy!

- zgodność z programem nauczania stosowanym w ośrodkach szkolenia kierowców!

- bezpłatną aktualizacje pytań w przypadku zmiany bazy pytań stosowanych w wojewódzkich ośrodkach egzaminowania!

Wkrótce:

- możliwość udostępnienia postępów w nauce swojej szkole jazdy;

- możliwość zdawania egzaminu wewnętrznego na telefonie;

- możliwość rezerwacji jazd w ośrodku szkolenia kierowców;

Program przygotowany z okazji jubileuszu 30-lecia Grupy IMAGE największej firmy na rynku materiałów do nauki jazdy. Ponad trzy miliony kierowców, którzy zdali dzięki tym materiałom są gwarancją kompletności i bezbłędności materiałów!