Ogłoszenia

Czekamy o 12.00

9 listopada 2023

Czekamy o 12.00
PRAWO DROGOWE@NEWS. Indeks: DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ

Kolejne w cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ - spotkanie on-line - odbędzie się dziś - 9 listopada br., początek godz. 12.00 pt. „O Przejściu, o terapii, o poszkodowanych w wypadkach”, też o Światowym Dniu Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych 2023. Gośćmi red. Jolanty Michasiewicz będą: Katarzyna Dobrzańska-Junco oraz ksiądz Zbigniew Szostak.

Transmisje:

* on-line zoom: webinar ID: 869 4342 6318 hasło: PRZEJŚCIE

* on line facebook: www.facebook.com/prawodrogowenews oraz www.facebook.com/L-instruktor-2020-2024

Przed nami kolejny Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych 2023. Centralne obchody w Polsce odbędą się 19 listopada br. w Zabawie k. Tarnowa. Zaplanowano wspomnienie tych, którzy stracili życie na drodze, program muzyczny „Przejście… przez ból”, mszę w intencji ofiar wypadków drogowych i ich rodzin, spotkanie przy pomniku „Przejście”, posadzenie Drzewa Pamięci. Wcześniej - 9 listopada (czwartek) o godz. 12.00 w cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ - oczywiście on-line - będziemy rozmawiali właśnie: „O Przejściu, o terapii, o poszkodowanych w wypadkach”. Zaproszonych do Dyskusji zapytamy o działania wspierające tych, którzy zmagają się z traumą po tragedii wypadku drogowego. Ale przede wszystkim chcemy porozmawiać o idei i konkretnych działaniach Centrum Leczenia Traumy ofiar wypadków drogowych i ich bliskich, może też sprawców. Zadamy trudne pytania o wspierających, o Funduszach, o środkach przeznaczanych na pomoc poszkodowanym.

Gośćmi redaktor Jolanty Michasiewicz będą:

* Katarzyna Dobrzańska-Junco, prezes Centrum Inicjatyw na rzecz poprawy BRD, sekretarz Małopolskiej Wojewódzkiej Rady BRD,

* ksiądz Zbigniew Szostak, prezes Stowarzyszenia PRZEJŚCIE, kustosz Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie.

Organizatorami DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ są: Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym, Polski Klaster Edukacyjny oraz redakcje - tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS i portalu L-INSTRUKTOR.

Transmisje:

* on-line zoom: webinar ID: 869 4342 6318 hasło: PRZEJŚCIE

* on line facebook: www.facebook.com/prawodrogowenews oraz www.facebook.com/L-instruktor-2020-2024

Archiwum:

* PRAWO DROGOWE@NEWS. Indeks: DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ - https://www.prawodrogowe.pl/informacje/tag/1/dyskusja-na-ratuszowej

* YouToube. Wyszukiwarka: DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ - https://www.youtube.com/results?search_query=dyskusja+na+ratuszowej

Czekamy, 9 listopada (czwartek), tym razem o godz. 12.00.