Ogłoszenia

ZAPRASZAMY!

5 kwietnia 2023

ZAPRASZAMY!
Do udziału w DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ – 6 kwietnia zaproszenia przyjęli (góra od lewej): Radosław Banaszkiewicz, egzaminator, przewodniczący/NSZZ „Solidarność 80” w WORD; Wojciech Dusza, egzaminator, Komitet Egzaminatorów RP; Tomasz Matuszewski, egzaminator, zastępca dyrektora WORD Warszawa; Piotr Romek, egzaminator, dyrektor WORD Łódź; Sławomir Rutkowski, egzaminator, przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników WORD (fot. archiwa uczestników oraz Jolanta Michasiewicz)

Kolejną debatę w cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ zatytułowaną „Egzaminatorzy nadal czekają” przygotowaliśmy i zapowiadamy na 6 kwietnia (czwartek), tradycyjnie początek o godz. 11.00. Zaproszenie przyjęli: egzaminatorzy, pracujący w zawodzie, ale też pozostający poza nim; dyrektorzy ośrodków egzaminowania, przedstawiciele związków zawodowych oraz organizatorzy ubiegłorocznych protestów.

W całym kraju trwają konsultacje i uzgodnienia, niełatwe prace nad projektami wielkości wynagrodzeń dla egzaminatorów nauki jazdy. Zmiany mają nastąpić najpóźniej z końcem czerwca br. W trzecim miesiącu od wejścia w życie przepisu, który odpowiedzialnymi za kwestie w tym zakresie uczynił samorządy wojewódzkie stan jest taki, iż tylko w jednym województwie jest już opublikowane zarządzenie, które wejdzie w życie z dniem 1 kwietnia br. Prace nad projektami nie są łatwe, propozycji i opinii wiele. Trwają i właśnie im zostanie poświęcona kolejna debata w cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ. Zatytułowaliśmy ją: „Egzaminatorzy nadal czekają” przygotowaliśmy i zapowiadamy na 6 kwietnia (czwartek), tradycyjnie początek o godz. 11.00. Zaproszenie przyjęli: egzaminatorzy, pracujący w zawodzie, ale też pozostający poza nim; dyrektorzy ośrodków egzaminowania, przedstawiciele związków zawodowych oraz organizatorzy ubiegłorocznych protestów.

Zaproszenie przyjęli:

Radosław Banaszkiewicz, egzaminator, przewodniczący/NSZZ „Solidarność 80” w WORD;

Wojciech Dusza, egzaminator, Komitet Egzaminatorów RP;

Tomasz Matuszewski, egzaminator, zastępca dyrektora WORD Warszawa;

Piotr Romek, egzaminator, dyrektor WORD Łódź;

Sławomir Rutkowski, egzaminator, przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników WORD.

Organizatorzy: Fundacja Zapobiegania Wypadkom Drogowym, Polski Klaster Edukacyjny, redakcje tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS oraz portal u L-INSTRUKTOR zapraszają 6 kwietnia br. o godz. 11.00.

Spotkanie tradycyjnie w formule on-line. Dostępna transmisja.

On-line zoom (webinar ID: 817 7661 9346, hasło: PYTANIE)

On-line facebook: www.facebook.com/prawodrogowenews oraz www.facebook.com/L-Instruktor-2020-2025

Prowadzenie: Jolanta Michasiewicz, redaktor naczelna tyg. PRAWO DROGOWE@NEWS.

Zapraszamy