Ogłoszenia

PKZ: Grupa IMAGE gotowa

12 kwietnia 2022

PKZ: Grupa IMAGE gotowa
EUROPEJSKI KIEROWCA ZAWODOWY / PROFIL KIEROWCY ZAWODOWEGO. Wyd. Grupa IMAGE sp. z o.o.[KLIKNIJ]

Grupa IMAGE informuje, iż ich autorski program - Europejski Kierowca Zawodowy - jest gotowy do obsługi Profilu Kierowcy Zawodowego. Dodajmy - Wydawnictwo jest oficjalnym integratorem PKZ. - Dla wszystkich naszych Partnerów pobieranie PKZ-u na naszej platformie jest bezpłatne - mówi Edyta Mitura, dyrektor Grupy IMAGE sp. z o.o.

Grupa IMAGE - oficyna wydawnicza już ponad trzy dekady pracuje na rzecz poprawy jakości szkoleń - realizując ten tak ważny dla bezpieczeństwa ruchu drogowego cel, rzetelnie i nowocześnie zarówno merytorycznie i edytorsko przygotowuje wszystko do nauki jazdy. Dziś informuje, iż ich autorski program - Europejski Kierowca Zawodowy - jest gotowy do obsługi Profilu Kierowcy Zawodowego. Dodajmy, iż Wydawnictwo jest oficjalnym integratorem PKZ. - Dla wszystkich naszych Partnerów pobieranie PKZ-u na naszej platformie jest bezpłatne - mówi Edyta Mitura, dyrektor Grupy IMAGE sp. z o.o.

Do przywołanego systemu wprowadzono nowe funkcjonalności. Szczegóły dostępne na stronach EKZ [KLIKNIJ], ale też udzielą odpowiedzi na każde pytanie: tel. 22 811 01 99.

W ramach cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ - w dniach 10 marca [KLIKNIJ] i 24 marca [KLIKNIJ] - rozmawialiśmy o zmianach w systemie szkolenia kierowców zawodowych. Naszymi Gośćmi byli zarówno przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury, jak i praktycy reprezentujący ośrodki szkolenia. Oba nagrania poniżej. Natomiast o tym jak przygotowana jest administracja, czy kiedy zostanie opublikowane rozporządzenie Ministra Infrastruktury zmieniające rozporządzenie w sprawie wydawania dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami [KLIKNIJ] [KLIKNIJ] - będziemy informowali w kolejnych publikacjach. (jm)