Ogłoszenia

Projekt SKANDYNAWIA edycja 2. i 3. (2-3 marca br.)

15 lutego 2019

Projekt SKANDYNAWIA edycja 2. i 3. (2-3 marca br.)
You Tube - PROJEKT SKANDYNAWIA INAUGURACJA [kliknij]

Szanowni Państwo! Mam przyjemność zaprosić Was na 2. oraz 3. edycję PROJEKTU SKANDYNAWIA, która będzie miała miejsce w sobotę 2 i 3 marca 2019 roku na obiekcie ODTJ Autodrom Jastrząb.

Już drugiego dnia po informacji o wydarzenia zostały zarezerwowane wszystkie miejsca na II Edycję w dniu 2 marca. Wraz z Autodrom Tor Jastrząb ogłosiliśmy uruchomienie następnego terminu na III Edycję Projektu Skandynawia w dniu 3 marca 2019 roku.

Ilość miejsc ograniczona.

PROJEKT SKANDYNAWIA - http://projektskandynawia.pl/

* * *

Projekt ma charakter OGÓLNOPOLSKI i jest skierowany do wszystkich osób posiadających prawo jazdy kat. B. W ramach kwartalnych edycji - wiosennej, letniej, jesiennej i zimowej - będą się odbywały jednodniowe 5-6 godzinne szkolenia samochodowe w warunkach specjalnych, na terenie Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy usytuowanych w różnych miejscach Polski. Celem PROJEKTU jest zainteresowanie społeczeństwa polskiego SKANDYNAWSKĄ szkołą jazdy i branie udziału w niezwykle fascynujących, ekscytujących i wartościowych zajęciach teoretycznych i praktycznych. Jestem przekonany, że dzięki Państwa poparciu i zaangażowaniu oraz zachęcaniu innych do brania w nich udziału, z czasem nasze społeczeństwo osiągnie większą świadomość i zdobędzie ponadprzeciętną wiedzę i umiejętności. Umiejętności, które niezaprzeczalnie znajdą odzwierciedlenie w postaci większego bezpieczeństwa na polskich drogach - na wzór skandynawski.

* * *

Partnerami Projektu są: Autodrom Jastrząb, Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym, Grupa IMAGE, Tygodnik PRAWO DROGOWE@NEWS, Portal L-INSTRUKTOR, Polskie Stowarzyszenie Instruktorów Techniki Jazdy.