Ogłoszenia

Słuchaj JEDYNKI W DRODZE – będą mówili o Kongresie Instruktorów 2019 (14/15.6 godz. 00.05-3.00)

13 czerwca 2019

Słuchaj JEDYNKI W DRODZE – będą mówili o Kongresie Instruktorów 2019 (14/15.6 godz. 00.05-3.00)
Mariusz Gzyl, dziennikarz, prowadzący audycję – „JEDYNKA W DRODZE” (fot. ze zbiorów Mariusza Gzyla)

To już kolejny raz dziennikarz radiowy Mariusz Gzyl będzie rozmawiał z instruktorami nauki jazdy oraz ekspertami bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zapraszamy do udziału w programie pn. JEDYNKA w DRODZE.

W najbliższy piątek, a właściwie w nocy z piątku na sobotę (14/15.6) w godzinach 00.05 do 3.00 w programie słowno-muzycznym z telefonicznym udziałem słuchaczy oraz gości pn. JEDYNKA W DRODZE w studiu odbędzie się kolejna rozmowa. Tym razem gospodarz programu Mariusz Gzyl zaprosił Andrzeja Grzegorczyka (wiceprezes Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym), mł. insp. Jacka Mnicha (naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu), Sławomira Moszczyńskiego (instruktor nauki jazdy) i Mariusza Sztala (b. instruktor i egzaminator, ekspert z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego). Hasłem przewodnim będzie „EDUKACJA, DOSKONALENIE, NADZÓR”. - Niedouczeni policjanci masowo rozbijają swoje nowe, służbowe BMW zanim te zdążą spłonąć na skutek wad fabrycznych. Z kolei instruktor nauki jazdy z przypadku bądź instruktor niedouczony produkuje przyszłych sprawców i ofiary wypadków, których rocznie mamy dwa razy tyle co w cywilizowanej Europie. Czy jest szansa, by to zmienić? - tak anonsuje program redaktor Mariusz Gzyl. W studiu spotkają się uczestnicy zakończonego 4. Kongresu Instruktorów i Wykładowców Nauki Jazdy (Warszawa, 14 czerwca 2019), będą więc rozmawiali także o dorobku tego wydarzenia.

Przypominam, program odbywa się z udziałem słuchaczy, można także już dziś zgłosić pytanie. Wystartują tuz po północy. (jm)