Przegląd prasy

Njeleń się, włóż kask - sobie i Młodym

23 sierpnia 2023

Njeleń się, włóż kask - sobie i Młodym
- Podlaskie to prawdziwy raj dla miłośników rowerowych przygód. Tutaj czeka na Ciebie najdłuższy fragment trasy Green Velo, który oczarowuje niezwykłymi krajobrazami i bliskością natury. To wszystko sprawia, że głośno i z dumą mówimy: "W Podlaskiem jeżdżę z kaskiem!”. Dołączysz? Ps. Korona Ci z głowy nie spadnie! Njeleń się, włóż kask – sobie i Młodym! (Podlaska kampania społeczna (fot. facebook)

Zauroczyła nas kampania społeczna na rzecz bezpieczeństwa rowerzystów, zauroczyły nas jej hasła przywołamy wszystkie. Dziś subtelna sarenka przypomina o - choć nie obowiązku - to potrzebie jazdy w kasku. I hasło: „Korona Ci z głowy nie spadnie! Njeleń się, włóż kask - sobie i Młodym!" [kliknij].

„W Podlaskiem jeżdżę z kaskiem!” hasła tej interesującej kampanii społecznej na rzecz poprawy bezpieczeństwa rowerzystów stały się w mediach społecznościowych viralem. W akcji wykorzystano grafiki, które pomogła wygenerować sztuczna inteligencja. Znalazły się na nich zwierzęta charakterystyczne dla Podlasia. Są to m.in. bobry, łosie, dziki, wilki czy żubry. Dodatkowo, na każdej z kreacji umieszczono odpowiadające zwierzętom zabawne hasła odnoszące się do tematu bezpieczeństwa. Hasła to, np. „Jedź łóśtrożnie” czy „Dziku, załóż kask!”. Za koncept i realizację kampanii odpowiada agencja White Bits.Rozpowszechniają się bardzo szybko zarówno w świecie online jak i offline. Dodajmy im popularności i przekazujmy dalej! A może macie własne memy czy slogany? (tygodnik@prawodrogowe.pl )(jm)