Rozmowy

Czekamy o 11.00

23 czerwca 2022

Czekamy o 11.00
Archiwum: DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ [kliknij] (grafika: Grupa IMAGE)

Dziś o godz. 11.00 kolejna DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ. Tytuł: „Pamiątki z wakacji: mandaty i punkty”. Naszym Gościem będzie Mariusz Wasiak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, autor na dniach opublikowanego, aktualnego TARYIKATORA MANDATÓW I PUNKTÓW KARNYCH. Poradnika kierowcy, policjanta, inspektora i strażnika”.

Przed nami wakacje, bardzo prawdopodobne, iż w podróży częściej skorzystamy z samochodu. I właśnie z tego powodu do udziału najbliższym spotkaniu cyklu „DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ” zaprosiliśmy znanego eksperta - Mariusza Wasiaka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, autora aktualnego „TARYFIKATORA MANDATÓW i PUNKTÓW KARNYCH. Poradnika kierowcy, policjanta, inspektora i strażnika”.

Organizatorzy DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ zapraszają do udziału w spotkaniu - 23 czerwca (czwartek), start o godz. 11.00. Tytuł „Pamiątki z wakacji: mandaty i punkty”. Naszym Gościem będzie Mariusz Wasiak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, autor aktualnego TARYFIKATORA MANDATÓW i PUNKTÓW KARNYCH. Poradnika kierowcy, policjanta, inspektora i strażnika” [kliknij]. Oczywiście niech mandat nie będzie pamiątką, jednak o obowiązujących jego wysokościach wiedzieć musimy. Pamiętajmy także, iż to kary przewidziane wyłącznie dla piratów drogowych.

Spotkanie współprowadzą: Bożenna Chlabicz, prezes Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym oraz Jolanta Michasiewicz, redaktor naczelna tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS.

Transmisja. Debata tradycyjnie w formule on-line, transmisja na platformie ZOOM oraz na Facebooku:

On-line zoom/webinar ID: 835 8964 6105/hasło: MANDAT

On-line facebook: www.facebook.com PRAWO DROGOWE NEWS / https://www.facebook.com/prawodrogowe oraz

on-line facebook: www.facebook.com L-INSTRUKTOR 2020-2025 / https://www.facebook.com/L-instruktor-2020-2025-105720195239020

Zapraszają organizatorzy: Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym, Polski Klaster Edukacyjny oraz redakcje: tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS i portalu L-INSTRUKTOR