Ogłoszenia

DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ: Egzamin na kat. C i C+E po 6.9

25 sierpnia 2021

DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ: Egzamin na kat. C i C+E po 6.9
(grafika Grupa IMAGE)

Przerwa wakacyjna ma się ku końcowi i już z przyjemnością zapraszamy do DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ. 2 września 2021., tradycyjnie o godz. 11.00, rozpoczynamy debatę - temat: „Egzamin na kat. C i C+E po 6 września 2021”. Przypomnijmy, właśnie 5 i 6.9 br. w życie wchodzą zapisy rozporządzenia ministra infrastruktury zmieniające rozporządzenie w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach (2021.1426) [kliknij].

Transmisja. Kolejna DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ odbędzie się 2 września 2021 roku (godz. 1100-1300). Temat: „Egzamin na kat. C i C+E po 6 września 2021 r.”. Debatę transmitujemy (transmisja ogólnodostępna): platforma ZOOM (link: https://us02web.zoom.us/j/89010038537?pwd=QTdhdVpiNDhDMTFKUWszVGVBcUxuUT09 - Webinar ID: 890 1003 8537 - Webinar Passcode: EGZAMIN) oraz facebook PRAWO DROGOWE NEWS (https://www.facebook.com/prawodrogowe). Zachęcamy do obserwacji oraz udziału przy wykorzystaniu chat-u lub komentarzy facebooka.

Cel. DYSKUSJĘ NA RATUSZOWEJ poświęcimy zmianom w egzaminowaniu osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach, jakie wprowadzone zostały Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 2.08.2021 r. [kliknij]

Organizatorzy. Organizatorami debaty są: Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym. Polski Klaster Edukacyjny, redakcje: Tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS i Portalu „L-instruktor”.

Zaproszeni eksperci. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali eksperci:

- Sławomir Chrzanowski - dyrektor WORD w Kaliszu;

- Robert Dorosz - egzaminator nadzorujący w MORD w Tarnowie;

- Grzegorz Matuszewski - egzaminator WORD w Warszawie;

- Roman Nowak - dyrektor PORD w Gdańsku;

- Roman Uździcki - egzaminator nadzorujący w WORD w Zielonej Górze.

Prowadzenie: Bożenna Chlabicz - prezes Zarządu Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym.

Opieka techniczna - Grupa IMAGE.

Zachęcamy do zadawania pytań:

tygodnik@prawodrogowe.pl lub redakcja@l-instruktor.pl