Ogłoszenia

Grzegorz Wysopal. Jak dobrze szkolić? Jak przeprowadzić egzamin?

17 lipca 2019

Grzegorz Wysopal. Jak dobrze szkolić? Jak przeprowadzić egzamin?
Grzegorz Wysopal, egzaminator, kierownik Działu Szkoleń Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie (fot. Jolanta Michasiewicz)

PSYCHOPRAKTYCZNY EGZAMIN NA PRAWO JAZDY. Fakty i mity o egzaminie państwowym z elementami psychologii, pedagogiki, etyki i humoru dla uczniów, instruktorów i egzaminatorów prawa jazdy”, autorstwa Beaty Lewandowskiej - to wyjątkowa publikacja pisze Grzegorz Wysopal, jej wychowanek. Tak, znajdziecie tam odpowiedzi na wiele pytań. (jm)

Książka „Psychopraktyczny egzamin na prawo jazdy” to niestety ostatnie dzieło Beaty Lewandowskiej. Ostatnie powstające w bólach trudnego etapu jej życia i zmagania się z chorobą nowotworową. Miałem okazję pracować z Beatą jako instruktor, egzaminator, później współpracowaliśmy w tłumaczeniu pytań egzaminacyjnych na język migowy. Wspominała, że pracuje nad dziełem opisującym jej pasję jako szkoleniowca i egzaminatora.

Czytając tę książkę widzę przed sobą Beatę – kontrowersyjną, wymagającą lecz i zarazem przyjazną, pogodną. W swojej książce opisała typowe zachowania kursantów z jakimi spotykają się zarówno instruktorzy podczas szkolenia jak i egzaminatorzy na egzaminach. Jako pedagog Beata opisała również sposób zachowania się w stosunku do osób przedstawiających różne postawy zachowania się.

Jak dobrze szkolić? Jak przeprowadzić egzamin by nie był on tylko działaniem pod instrukcję lecz sprawdzeniem rzeczywistych predyspozycji zdającego uwzględniając stres egzaminacyjny? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz w tej wyjątkowej publikacji.

Grzegorz Wysopal (Kraków)

***

Beata Lewandowska (1961-2018), instruktor nauki jazdy, egzaminator, metodyk, pedagog, surdopedagog, tłumacz języka migowego. Podręcznik pt. „PSYCHOPRAKTYCZNY EGZAMIN NA PRAWO JAZDY. Fakty i mity o egzaminie państwowym z elementami psychologii, pedagogiki, etyki i humoru dla uczniów, instruktorów i egzaminatorów prawa jazdy”, Wydawca: Grupa IMAGE, wydanie I, Warszawa, 14 czerwca 2019 r. [KLIKNIJ]

Wydawca: Grupa IMAGE, wydanie I, Warszawa, 14 czerwca 2019 r. [KLIKNIJ]

Cena detaliczna – 41,00 zł

Cena dla instruktorów, egzaminatorów, ośrodków szkolenia, ośrodków egzaminowania itd. – 25,00 zł

Zamówienia:

www.grupaimage.eu / e-mail: office@grupaimage.pl / telefonicznie: 22/811-01-99 (dni robocze, godz. 900-1600)